Aktualizacja informacji o obozie letnim w Giżycku

27 maja 2014

Kategorie: Informacje

Informujemy, iż Uczniowski Klub Sportowy „SADYBA” nie otrzymał dotacji obozowych, o które się starał – ani ze środków m.st Warszawy, ani z gminy Mokotów (mimo iż nasze oferty spełniały wymogi formalne). Jednakże dzięki wsparciu jednego z rodziców, mamy środki na dofinansowanie naszego wyjazdu. Dofinansowaniem objęte zostaną dzieci uczęszczające na zajęcia abonamentowe w naszym klubie UKS SADYBA.

Koszt obozu dla jednego uczestnika naszych zajęć to: 1500 zł
Koszt obozu dla rodzeństwa, które uczęszcza na zajęcia abonamentowe w naszym klubie, to 1400 zł od dziecka.

Dodatkowo mamy możliwość większego dofinansowania pobytu na obozie dla 4 uczestników z rodzin, w których sytuacja materialna uniemożliwia opłacenie pełnej (dofinansowanej) stawki 1500 zł za obóz. Osoby, które chciałyby otrzymać większe dofinansowanie, prosimy o osobisty kontakt z biurem UKS SADYBA oraz o złożenie podania z opisem sytuacji, która uzasadniałaby przyznanie dodatkowego dofinansowania.

Jednocześnie informujemy, że tylko osoby, które zgłoszą dzieci na obóz do dnia 23 maja 2014 r. (zgłoszenie potwierdzone wpłatą zaliczki w w wysokości 600 zł), zostaną objęte dofinansowaniem.

Koszt obozu bez dofinansowania wynosi 1700 zł za jednego uczestnika.
Koszt obozu dla osób spoza naszego klubu pozostaje bez zmian i wynosi 1700 zł.
Koszt pobytu dla rodziców na terenie COS OPO w GIŻYCKU to 1550 zł

W ramach dofinansowania rzeczowego, obejmującego dzieci zgłoszone do 23 maja, uczestnicy obozu otrzymają bluzę klubową (o wartości 90 zł) i koszulkę typu T-shirt.
Osoby, które wpłaciły zaliczkę prosimy o przesłanie mailem rozmiarów ubrań dzieci.