Ferie w Mieście

Kategorie: Archiwum

ferie-na-sadybie

Szanowni Państwo,

W czasie ferii zimowych zapraszamy na dodatkowe zajęcia poranne dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku, w godz. 10.30-11.30. Będą to zajęcia ogólnorozwojowe, prowadzone przez trenerów i instruktorów judo i aikido (Jacek Dziewicki, 3. dan, Michał Jaworski, 3. dan, i Damian Dziewicki, 1. dan).

Opcje płatności za zajęcia:

Zajęcia bezpłatne – dla osób z opłaconym pełnym abonamentem styczniowym i lutowym (pełen abonament = abonament za zajęcia 2 razy w tygodniu) oraz dla posiadaczy karty członkowskiej

10 zł/1 zajęcia – odpłatność dla osób z niepełnym abonamentem

15 zł/1 zajęcia – odpłatność dla dzieci spoza Klubu

Zapisy na zajęcia przyjmujemy mailowo, telefonicznie lub osobiście na miejscu. Zajęcia odbędą się jeśli na zapisze się na nie minimum 5 osób. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy na zajęcia!