Filip Faliszewski

31 marca 2014

Kategorie:

Jest instruktorem sportu Judo, posiadaczem stopnia 1 Dan. Wychowanek klubów Błękitni Kielce, a potem AZS Uniwersytet Warszawski. Od 2011 roku prowadzi z mniejszymi i większymi sukcesami sekcję Judo w klubie UMKS Dziatwa, a od 2012 roku współpracuje z UKS „Sadyba”. Z wykształcenia jest psychologiem społecznym, a od 8 lat pracuje jako psycholog sportu. Pracował między innymi w Fundacji Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa i sekcji taekwondo olimpijskiego AZS AWF Warszawa. Prowadzi zajęcia z psychologii sportu i optymalnego działania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Sopocie i Wrocławiu.

Prowadzi zajęcia: Judo