Impreza Halloweenowa

30 października 2013

Kategorie: Archiwum

hell

sobotę 2 listopada 2013 w UKS Sadyba przy ul. Sobieskiego 74/78 odbędzie się impreza Halloweenowa! Na imprezę zapraszamy wszystkich uczestników naszych zajęć, najlepiej w przebraniu (ale przebranie nie jest obowiązkowe).  Impreza będzie odbywać się w formie zabawy tanecznej przy muzyce (dyskoteka). Zabawę poprowadzi profesjonalny DJ – DJ Krzysztof.
Impreza rozpoczyna się o godzinie 16.00, jednak proszę wziąć pod uwagę, iż natężenie dźwięku i rodzaj muzyki będą dostosowane do wieku uczestników.

1. W godzinach 16-18 program i muzyka zostaną dopasowane do  najmłodszej grupy wiekowej naszych uczestników zajęć czyli dzieci w wieku 4-8 lat.
  2. W godzinach 18-20 program i muzyka zostaną dopasowane do grupy wiekowej naszych nieco starszych uczestników czyli grupy wiekowej 9-12 lat.
  3. W godzinach 20-22 program i muzyka zostaną dopasowane do wymagań najstarszej grupy wiekowej naszych uczestników czyli młodzieży i dorosłych.

Wstęp na imprezę jest WOLNY.

Impreza ma charakter zamknięty – na imprezę zapraszamy członków naszego klubu, ich rodzeństwo i rodziców.

Klub UKS SADYBA nie zapewnia poczęstunku i napojów.

Napoje będzie można kupić w naszym sklepiku.

Podczas imprezy obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania napojów alkoholowych.

Serdecznie zapraszamy!