Letni obóz sportowy – Gdańsk, 16.07-30.07.2016

22 kwietnia 2016

Kategorie: Obozy

Uczniowski Klub Sportowy „SADYBA”, zaprasza na letni obóz sportowo-rekreacyjny, który odbędzie się w Gdańsku – na terenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, w dniach 16-30 lipca 2016 r. Wzorem lat poprzednich, chcemy zaproponować naszym uczestnikom optymalne warunki zarówno do treningów, jak i do wypoczynku. Jak co roku, planujemy także wiele ciekawych wycieczek i zajęć pozatreningowych, które pozwolą wzbogacić wiedzę uczestników. Oczywiście nasza kreatywna kadra trenerska zorganizuje wiele niespodzianek.

Naszą ofertę, kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach sportowych i rekreacyjnych w naszym Klubie, jak i do dzieci i młodzieży z innych klubów. W obozie mogą wziąć udział również dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportami i sztukami walki. W programie obozu przewidziane są zajęcia na macie, w hali gier, urozmaicone zajęcia w terenie, wycieczki autokarowe i piesze, plażowanie, a także ognisko i wiele innych atrakcji. W tym roku nasi uczestnicy będą mogli także odbyć wspólne treningi z rówieśnikami z gdańskich klubów i porównać swoje umiejętności. Planujemy także jednodniowy wyjazd do Cetniewa, gdzie najlepsi polscy sportowcy będą szykowali się na IO w Rio de Janeiro.

Z naszej propozycji mogą także skorzystać rodzice (wyjazd z dzieckiem, a jednak na urlop).

Przewidywany koszt obozu dla uczestnika to 2150 zł

Koszt pobytu dla rodzica to 1650 zł

(cena dla uczestnika obejmuje wszystkie koszty związane z pobytem i atrakcjami na obozie, włącznie z transportem – przejazd pociągiem IC lub „pendolino” w obie strony, przejazd autokarem do i z dworca do miejsca zakwaterowania, woda dla uczestników. Uczestnicy otrzymają także okolicznościowe koszulki i czapki z daszkiem. Koszt pobytu rodzica nie uwzględnia kosztów dodatkowych atrakcji na obozie.)

Dodatkowe informacje dostępne będą w siedzibie UKS SADYBA, lub udzielą ich:

Trener Jacek – 607 92 94 96

Trener Filip – 604 911 559

Zgłoszenia przyjmujemy w siedzibie Klubu, przy ul. Sobieskiego 74/78, od poniedziałku do piątku, w godz, 16-21 lub mailowo (biur0@ukssadyba.pl).

Wpłaty zaliczki w wysokości 650 zł należy dokonać najpóźniej do dnia 30 maja 2016 r., gotówką w siedzibie klubu UKS SADYBA, lub przelewem na konto bankowe:

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 25 czerwca 2016 r.