Letni obóz sportowy w Zakopanem

14 maja 2022

Kategorie: Obozy

UKS Sadyba zaprasza na letni obóz sportowy judo i gimnastyki, który odbędzie się w dniach 24 lipca – 5 sierpnia 2022 w COS OPO Zakopane.

W programie obozu przewidziane są zajęcia na macie, hali gier, basenie, zajęcia w terenie, gry i zabawy terenowe, wycieczki piesze i autokarowe, Aquapark Zakopane.

Przewidywany koszt obozu to 2.300 zł . Cena obozu obejmuje wszystkie koszty związane z pobytem na obozie, w tym transport. Dodatkowych informacji udzielamy mailem lub telefonicznie 607 92 94 96. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie mailowo: uks.sadyba@gmail.com