Majówka

30 kwietnia 2018

Kategorie: Informacje
Informujemy iż w dn. 30 kwietnia 2018 zajęcia odbywają się normalnie, ale nieczynne będzie biuro i sklepik. Nie będzie więc możliwości dokonania płatności za zajęcia lub zakupu napoi.
W dniach 1-4 maja zajęcia nie odbywają się (1 i 3 maja to dni to dni ustawowo wolne od pracy, zaś 2-go i 4-go maja zajęcia zostają odwołane). W związku z odwołaniem zajęć w dniach 2 i 4 maja, pełen abonament za zajęcia w maju (czyli abonament za zajęcia 2 lub 3 razy w tygodniu) zostaje zmniejszony o 10% (zmniejszenie abonamentu jest proporcjonalne – ponieważ w maju jest 20 dni pracujących, to 2 dni stanowią 10%).
Na zajęcia zapraszamy ponownie od poniedziałku 7 maja.