Obóz letni – Kielce 2019 (judo i gimnastyka)

9 kwietnia 2019

Kategorie: Obozy

Uczniowski Klub Sportowy SADYBA zaprasza na letni obóz sportowy (judo i gimnastyka), który odbędzie się na terenie obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w KIELCACH w dniach 22 lipca – 3 sierpnia 2019 r. Na zgrupowanie zapraszamy uczestników zajęć prowadzonych w UKS SADYBA, a także osoby, które nie są uczestnikami zajęć w naszym klubie. Do udziału w obozie zapraszamy również rodziców.

Do naszej dyspozycji będziemy mieć profesjonalną infrastrukturę sportową, w tym salę do judo, stadion lekkoatletyczny, halę sportową, krytą pływalnię i wiele innych. Wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia, dostosowany do potrzeb naszych małych sportowców, zapewnią kameralny Hotel MARATON i restauracja Olimpijska przy ul. Leszka Drogosza 1 (przy stadionie lekkoatletycznym vis a vis hali Legionów).

W programie obozu przewidziane są zajęcia judo i gimnastyki w sali do judo, zajęcia na stadionie lekkoatletycznym, w hali gier, na basenie, zajęcia w terenie, gry i zabawy terenowe, wycieczki piesze i autokarowe i inne atrakcje. Informacje o obiektach i zakwaterowaniu dostępne są na stronie: www.mosir.kielce.pl/obiekty.php

Przewidywany koszt obozu to 1850 zł (przy minimalnej ilości uczestników – 30 osób)
(cena obejmuje koszty związane z wyjazdem i pobytem w Kielcach i przejazd autokarem W-wa-Kielce-W-wa)

Dodatkowe informacje i zgłoszenia w siedzibie UKS SADYBA przy
ul. Sobieskiego 74/78,  od poniedziałku do piątku, w godz. 16-21 lub mailem: uks.sadyba@gmail.com

Wpłaty zaliczki w wysokości 1000 zł należy dokonać najpóźniej do dnia 15 maja 2019 r., na konto bankowe:

37 2490 0005 0000 4600 8093 8791

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 15 czerwca 2019 r.

Poprzedni tekst: .

Następny tekst: .

Dofinansowanie

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Sadyba w 2020 r. współfinansują m.st. Warszawa, Dzielnica Mokotów, Ministerstwo Sportu, Fundacja Warszawianka Wodny Park i Fundacja Lotto.

Promocje

Zapytaj o zniżki na sprzęt sportowy
oraz treningi !

Telefony:
22 858 18 60, 607 92 94 96