Organizacja urodzin

top_urodziny

Nie masz pomysłu na urodziny dla swojego dziecka? A może by tak urodziny na sportowo? Aktywnie i zdrowo! Gwarantujemy świetną zabawę w przyjaznej atmosferze, aktywnie spędzony czas i doskonałą rozrywkę dla dzieci!

Zapewniamy:

• bezpieczną salę do zabaw wyłożoną atestowaną matą do sportów walki
  • opiekę licencjonowanych trenerów i instruktorów
  • gry i zabawy sportowe z elementami sztuk walki
  • konkursy
  • drobny upominek dla jubilata

Jak to wygląda?

• około godzinę przed rozpoczęciem zabawy spotykamy się z rodzicami jubilata, aby udekorować salę, rozstawić stoliki i krzesła, rozłożyć przekąski i napoje
  • rodzice zapewniają tort, napoje i przekąski (jeśli życzą sobie Państwo, aby organizacją poczęstunku i zamówieniem tortu zajął się Klub, to też jest taka możliwość)
  • O wyznaczonej godzinie zaczynają się animowane zajęcia sportowe (gry i zabawy), które trwają z małymi przerwami (małe przerwy dla złapania oddechu oraz przerwa na tort) przez ustaloną z rodzicami ilość czasu.

Szablony zaproszeń

Cennik urodzin:

• Urodziny członka UKS Sadyba: 450 zł
  • Urodziny dziecka spoza Klubu: 600 zł
  • Dopłata do kolejnego jubilata-członka UKS Sadyba: 100 zł
  • Dopłata do kolejnego jubilata-dziecka spoza Klubu: 150 zł
  • Dopłata nie dotyczy rodzeństwa bliźniaczego. W przypadku urodzin łączonych członka UKS SADYBA i osoby, która nie jest członkiem klubu, stawka za urodziny to 500 zł plus 150 zł dopłaty za kolejnego jubilata – dziecka spoza UKS SADYBA)