Samoobron dla Pań

18 września 2012

Kategorie: Archiwum

SAMOOBRONA I JU JITSU DLA PAŃ

Zapraszamy Panie, które chciałyby poznać świat sztuk walki, ćwiczyć ju-jitsu dla zachowania zdrowej sylwetki i kondycji, nauczyć się prostych technik samoobrony i poczuć się silniejsze, bardziej pewne siebie. Zajęcia łączą elementy ju-jitsu, samoobrony, pilatesu i stretchingu.

Zapraszamy wszystkie kobiety, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Trening jest zorientowany specjalnie na potrzeby
kobiet – każda z Pań ma możliwość dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach, poznać lepiej swoje ciało, odreagować stres, uczciwie się zmęczyć, a na koniec zrelaksować

Uczestniczki zajęć dowiadują się jak się bronić i jak atakować, ćwiczą kopnięcia, uderzenia, pady, techniki judo i samoobrony. Panie mają okazję doskonalić refleks i pewność siebie oraz cieszyć się ruchem.

Treningi prowadzi trenerka Agnieszka Chlipała, mistrzyni świata w ju-jitsu. Środa 19.00-20.00