Zabawa Mikołajowa w UKS „Sadyba”

9 grudnia 2017

Kategorie: Bez kategorii

Serdecznie zapraszamy dzieci na imprezę mikołajową, która odbędzie się w naszym klubie w niedzielę, 17 grudnia, w godz. 16-19.

W programie imprezy przewidujemy:

• wspólną zabawę przy muzyce.
  • drobne upominki dla wszystkich dzieci
  • poczęstunek (ciastka, paluszki, cukierki)
  • podsumowanie dokonań naszych Zawodników i Zawodniczek w roku szkolnym 2016/17

Do zabawy zachęcamy również rodziców i najbliższą rodzinę naszych uczestników.

Ze względu na konieczność przygotowania upominków dla dzieci (i ograniczoną ilość miejsc), prosimy o zapisywanie się na imprezę w Biurze lub mailowo: uks.sadyba@gmail.com – zapisy przyjmujemy do niedzieli, 10 grudnia, do północy.

Koszt imprezy z Mikołajem i dyskoteki to 20 zł dla Klubowiczów (rodzice i opiekunowie bezpłatnie) i 30 zł dla osób spoza Klubu.