Zajęcia w dniach 15-16.06

14 czerwca 2017

Kategorie: Archiwum, Informacje

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 15-16.06 nie ma zajęć.
Jednocześnie informujemy, iż w piątek, 16.06. w godzinach 17-19 będą odbywały się konsultacje w zakresie przygotowania do egzaminów na stopnie judo (6, 5, 4 i 3 kyu). Konsultacje będzie prowadził trener Jacek Dziewicki. Wszystkich chętnych zapraszamy, ale prosimy o zapisy mailowe lub osobiście w biurze. Jeśli do 15.06 (czwartek) do godz.16 nie zgłoszą się chętni, to konsultacje nie odbędą się.
Egzaminy na stopnie kyu będą przeprowadzane w następujących terminach:
  • dla grup sportowych judo mających zajęcia w poniedziałki, środy i piątki – egzaminy odbywać się będą w trakcie programowych zajęć, tj. w godz. 16-17 i 18:15-19, w dniach 21 i 28 czerwca
  • dla grup sportowych judo mających zajęcia we wtorki, czwartki i piątki, egzaminy odbywać się będą w trakcie programowych zajęć, tj. w godz. 19-20, w dniach 22 i 29 czerwca
Informujemy również, iż egzaminy odbywają się wg regulaminu Polskiego Związku Judo (regulamin Kolegium i Komisji Dan 2017, dostępny na stronie www.pzjudo.pl/komisja-dan ).
Do egzaminu dopuszczone zostaną zawodniczki i zawodnicy spełniający kryteria regulaminu PZ Judo i rekomendowani przez trenerów. Do egzaminu mają prawo przystąpić jedynie osoby, które opłaciły abonament czerwcowy.
Osoby wyjeżdżające na obóz będą miały również możliwość zdania egzaminu na obozie.
pozdrawiamy,
Zarząd UKS Sadyba