Dzień otwarty z aikido – 1 września

30 sierpnia 2016

Kategorie: Informacje

Zapraszamy osoby zainteresowane zajęciami aikido dnia 1 września na dzień otwarty. 1 września, w czwartek, w godz. 17-19 będzie można spotkać się i porozmawiać z panem Dominikiem Tomaszewskim, instruktorem aikido, który będzie prowadził zajęcia w naszym Klubie. Będzie to okazja do poznania instruktora, a także do konsultacji w sprawie przydziału do grup. Na spotkaniu obecna będzie również pani Agnieszka Potok, instruktor aikido, 5 DAN, która również chętnie odpowie na pytania dotyczące programu zajęć, metodyki ich prowadzenia oraz zasad egzaminowania.

Zajęcia judo odbywają się 1 września zgodnie z grafikiem.
Przypominamy  o zapisach i zapraszamy!

Poprzedni tekst: .

Następny tekst: .

Dofinansowanie

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Sadyba w 2020 r. współfinansują m.st. Warszawa, Dzielnica Mokotów, Ministerstwo Sportu, Fundacja Warszawianka Wodny Park i Fundacja Lotto.

Promocje

Zapytaj o zniżki na sprzęt sportowy
oraz treningi !

Telefony:
22 858 18 60, 607 92 94 96