Letni obóz sportowy – Giżycko 2015

5 marca 2015

Kategorie: Obozy

Po zeszłorocznym udanym wyjeździe do Giżycka, Zarząd UKS „SADYBA”, również na prośbę uczestników i opiekunów, postanowił powtórnie zaprosić Państwa na obóz letni, do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich (OPO) w Giżycku w dniach 19 lipca – 1 sierpnia 2015.

Sprawdziliśmy w zeszłym roku, iż infrastruktura sportowa to faktycznie najmocniejsza strona tego ośrodka. COS Giżycko to również odpowiedni standard zakwaterowania. To, co dla nas najważniejsze, to bezpieczeństwo uczestników na terenie całego ośrodka, włącznie z bardzo dobrze przygotowanym i strzeżonym kąpieliskiem oraz dostępem do opieki medycznej.

Naszą ofertę, kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach sportowych (judo) i rekreacyjnych (aikido) w naszym Klubie, a także do dzieci i młodzieży z innych klubów. W obozie mogą wziąć udział również dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportami i sztukami walki. W programie obozu przewidziane są zajęcia na macie, hali gier, urozmaicone zajęcia w terenie, wycieczki piesze i kajakowe, a także ognisko, wieczory taneczne i filmowe. W programie tegorocznego wyjazdu zaplanowaliśmy także nocne zwiedzanie Twierdzy Boyen.

Z naszej propozycji mogą także skorzystać rodzice (wyjazd z dzieckiem, a jednak na urlop).

Przewidywany koszt obozu to 1950 zł.
Cena obejmuje wszystkie koszty związane z pobytem na obozie, łącznie z przejazdem autokarem.

Dodatkowe informacje dostępne będą na stronie internetowej, w siedzibie UKS SADYBA lub telefonicznie:
Trener Jacek: 607 92 94 96
Trener Filip: 604 911 559

Zgłoszenia przyjmujemy w siedzibie UKS SADYBA przy ul. Sobieskiego 74/78, od poniedziałku do piątku, w godz. 16-21 lub mailem: biuro@ukssadyba.pl

Wpłaty zaliczki w wysokości 650 zł należy dokonać najpóźniej do dnia 1 maja 2015, gotówką w siedzibie klubu UKS SADYBA, lub na konto bankowe: 37 2490 0005 0000 4600 8093 8791

Pozostałą kwotę należy wpłacić do 1 czerwca 2015.

ZAPRASZAMY NA WSPÓLNĄ SPORTOWĄ PRZYGODĘ

Poprzedni tekst: .

Następny tekst: .

Dofinansowanie

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Sadyba w 2020 r. współfinansują m.st. Warszawa, Dzielnica Mokotów, Ministerstwo Sportu, Fundacja Warszawianka Wodny Park i Fundacja Lotto.

Promocje

Zapytaj o zniżki na sprzęt sportowy
oraz treningi !

Telefony:
22 858 18 60, 607 92 94 96