Nowy grafik zajęć i cennik na semestr letni roku szkolnego 2015/2016

16 lutego 2016

Kategorie: Informacje

Na stronie grafik zajęć jest już dostępny nowy grafik zajęć obowiązujący od nadchodzącego semestru.

Na stronie cennik jest już dostępny nowy cennik obowiązujący od nadchodzącego semestru.

Przypominamy, że od 15 lutego 2016 r. zarząd UKS Sadyba, podjął decyzję o zmianie grafiku zajęć (w załączniku). Najważniejsze zmiany to:

  1. We wtorki i czwartki wprowadzamy nową grupę dla 4-5 latków w godzinach 15:15-16. Grupa ruszy gdy zapisanych zostanie co najmniej pięciu uczestników dwa razy w tygodniu!
  2. W poniedziałki i piątki wprowadzamy nową grupę dla 3-4 latków w godzinach 17-17:30. Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami dla najmłodszych uczestników, zarząd klubu postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom i utworzyć oddzielną grupę dla naszych najmłodszych uczestników. Bardzo prosimy o rozważenie, przepisania naszych najmłodszych uczestników z grupy pon.-pt., godz.17:30-18 na ww. grupę. Pozwoli to na lepsze zaprogramowanie zajęć, tak aby wykorzystać optymalnie czas przewidziany dla danej grupy wiekowej.
  3. W związku z mała ilością starszych dzieci uczestniczących w zajęciach (w poprzednim grafiku) pon-pt 16-17:30, zajęcia zostają skrócone z 90 min do 60 min i połączone z zajęciami wt.,śr.,czw. Dzięki temu powstaje nowy jednolity blok zajęciowy (judo sportowe, gr. zaawansowana) dla jednej grupy wiekowej 8-13 lat, codziennie w godzinach 16-17. Mamy nadzieje że dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci z grupy sportowej, które z chęcią biorą udział w zawodach sportowych będą miały możliwość częściej uczestniczyć w zajęciach. Jednocześnie przypominamy, że ww. grupie sportowej nie obowiązuje abonament 1x w tygodniu.
  4. W związku z małym zainteresowaniem zajęciami Aikido w środy (1 raz w tyg.) gr. 5-7 lat, prowadzonej przez instr. Pawła Dymusa o godzinie 18-18:45 – grupa zostaje zlikwidowana. Dzieci uczestniczące w zajęciach w tej grupie zapraszamy na zajęcia tego samego dnia (w środy) w godzinach 17-18. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
  5. Ze względu na zwolnienie się terminu zajęć w środy w godzinach 18-18:45 zarząd klubu uruchamia w tym terminie trzecie zajęcia dla gr. judo sportowo-rekreacyjnej (początkującej i średnio-zaawansowanej), która poprzednio miała zajęcia w pon. i pt. w godz. 18-18:45. Mamy nadzieję, że dzięki temu dzieci uczestniczące w zajęciach w tym terminie będą miały możliwość częściej uczestniczyć w zajęciach.

Zapraszamy rodziców i dziadków naszych uczestników na zajęcia JOGI, które odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 9-10:30. Zajęcia prowadzi instr.Monika Dymus.

Mamy nadzieję, że wprowadzane zmiany będą z korzyścią dla naszych uczestników.

Wszelkie wątpliwości wyjaśnimy telefonicznie lub na miejscu w klubie w trakcie zajęć.

Poprzedni tekst: .

Następny tekst: .

Dofinansowanie

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Sadyba w 2020 r. współfinansują m.st. Warszawa, Dzielnica Mokotów, Ministerstwo Sportu, Fundacja Warszawianka Wodny Park i Fundacja Lotto.

Promocje

Zapytaj o zniżki na sprzęt sportowy
oraz treningi !

Telefony:
22 858 18 60, 607 92 94 96