Letni obóz sportowy judo – 16-30.07.2017, Kielce

5 kwietnia 2017

Kategorie: Informacje, Obozy

W tym roku nasz obóz sportowy judo odbędzie się w dniach 16-30.07.2017 w Kielcach.

W zakresie zakwaterowania, wyżywienia i infrastruktury sportowej, obozowicze korzystać będą z obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zakwaterowanie i wyżywienie zaplanowane jest w Hotelu Maraton, przy ul. Leszka Drogosza 1, w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu lekkoatletycznego i Hali Legionów.  Zajęcia judo odbywać się będą na terenie kompleksu sportowego Korony Kielce.

Uczestnicy obozu podzieleni zostaną na grupy, ze względu na poziom zaawansowania. Zachęcamy do udziału w obozie osoby początkujące, lub takie, które chciałyby dopiero rozpocząć przygodę z judo.

Oprócz treningów zaplanowaliśmy szereg ciekawych wycieczek (m.in. zwiedzanie Jaskini Raj i Centrum Neandertalczyka, zwiedzanie Jaskini Kadzielnia, wycieczki w Góry Świętokrzyskie i wiele, wiele innych).

Zapisy na obóz przyjmujemy oraz informacji szczegółowych udzielamy drogą mailową lub w Biurze Klubu.

Zapraszamy do zapisywania się 🙂

Poprzedni tekst: .

Następny tekst: .

Dofinansowanie

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Sadyba w 2020 r. współfinansują m.st. Warszawa, Dzielnica Mokotów, Ministerstwo Sportu, Fundacja Warszawianka Wodny Park i Fundacja Lotto.

Promocje

Zapytaj o zniżki na sprzęt sportowy
oraz treningi !

Telefony:
22 858 18 60, 607 92 94 96