Pożyteczny Mokotów – Piknik mokotowskich organizacji pozarządowych

5 czerwca 2014

Kategorie: Informacje

W niedzielę 8 czerwca, od godziny 11.00 do 15.00, nad Jeziorkiem Czerniakowskim, przy ul. Jeziornej 2,  stowarzyszenia i fundacje skupione w Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego na Mokotowie organizują pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów p. Bogdana Olesińskiego niecodzienny piknik pn.„POŻYTECZNY MOKOTÓW”. 

Celem tego wydarzenia jest prezentacja działalności mokotowskich organizacji pozarządowych, które prowadzą i organizują zajęcia z najróżniejszych dziedzin kultury, edukacji, sportu, rozwoju osobistego, animacji  wolnego czasu oraz  spraw społecznych.  Piknik  będzie więc  doskonałą okazją do bezpośredniego poznania, znalezienia i skorzystania z ciekawych zajęciowych i warsztatowych ofert.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny, dzieci, młodzież i seniorów. Organizatorzy zaplanowali ciekawe pokazy, widowiskowe prezentacje, interesujące zabawy i gry oraz warsztaty i zajęcia programowe. Przewidziano liczne atrakcje i niespodzianki. Będzie można się posilić i pospacerować.

W Pikniku weźmie udział 17 organizacji: Stowarzyszenie Ceramiczno – Ekologiczne Amfora / MKS Korona Wilanów / Fundacja BO WARTO / Stowarzyszenie Scena 96 / Stowarzyszenie Aktywni dla Stegien / Fundacja Dzieci Niczyje / UKS Sadyba / Odział Warszawski Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA / KS Hand to Hand 1 / Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Mokotów / K.S. Delta Warszawa / Mokotowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich AZYL / Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego / Fundacja Centrum Edukacji Liderskiej / Stowarzyszenie Teatr Baza / Stowarzyszenie Na Całe Życie / Fundacja D.O.M.

Poprzedni tekst: .

Następny tekst: .

Dofinansowanie

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Sadyba w 2020 r. współfinansują m.st. Warszawa, Dzielnica Mokotów, Ministerstwo Sportu, Fundacja Warszawianka Wodny Park i Fundacja Lotto.

Promocje

Zapytaj o zniżki na sprzęt sportowy
oraz treningi !

Telefony:
22 858 18 60, 607 92 94 96