Zawieszenie działalności statutowej

15 marca 2020

Kategorie: Informacje

Zarząd UKS SADYBA informuje iż w związku z pandemią koronawirusa, w trosce o zdrowie Państwa i Państwa dzieci oraz zgodnie z wytycznymi władz państwowych i samorządowych, UKS SADYBA zawiesza działalność statutową do odwołania. 
O wznowieniu działalności będziemy informować Państwa mailowo, za pośrednictwem mediów społecznościowych (facebook.com/ukssadyba) i strony internetowej (ukssadyba.pl). Pozostajemy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 607 92 94 96. 
Mamy nadzieję, że uda się nam wszystkim w zdrowiu przetrwać ten trudny okres i jak najszybciej wrócimy do codziennych normalnych zajęć.

Poprzedni tekst: .

Następny tekst: .

Dofinansowanie

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Sadyba w 2020 r. współfinansują m.st. Warszawa, Dzielnica Mokotów, Ministerstwo Sportu, Fundacja Warszawianka Wodny Park i Fundacja Lotto.

Promocje

Zapytaj o zniżki na sprzęt sportowy
oraz treningi !

Telefony:
22 858 18 60, 607 92 94 96